במשרדה של  עו"ד אווה (חוה) קליין ושות', אנו מלוווים ארגונים וחברות בייעוץ משפטי רציף שמאפשר התנהלות עיסקית שוטפת, רגועה ואמיצה.

למשרדנו מומחיות ייחודית בפרטיות, אבטחת מידע, בדיקות משפטיות משולבות טכנולוגית, חוות דעת וסקרי סיכונים, ליווי חברות בבדיקת אבטחת המידע ופרטיות התוכן העיסקי, פרטי לקוחותיהם ועובדיהם.

במשרדנו תוכלו לקבל מעטפת של חוות דעת משפטית (LEGAL) וטכנולוגית (DPO), באופן הבוחן את הרגולציה החלה על הארגון, בישראל, באירופה (GDPR) ובארה"ב ומתן מענה משפטי בכל הרבדים הדרושים להתנהלות חברה תקינה, רציפה ובטוחה.

 

לקוחות המשרד מקבלים מענה מקצועי, משפטי וטכנולוגי, לאחר בחינת נהלי הארגון לאבטחת המידע והגנת הפרטיות, של הלקוחות, העובדים והספקים, בחינת אבטחת המידע באמצעות הטכנולוגיות בחברה ואופן התאמתם לרגולציה החלה על החברה, חוק הגנת הפרטיות בישראל כמו גם במדינות להן הארגונים מספקים שירותים ואשר החוקים שלהם עלולים לחול, כנותני שירותים לתושבי האיחוד האירופאי או ארה"ב.

 

רישום מאגרי מידע – זו חובה החלה על פי החוק לכל עסק שאוגר אצלו מידע על עובדיו ועל לקוחותיו על פי הפרמטרים הקבועים בחוק ובתקנות, כך לדוגמה- גם אם אתם רק מקבלים "לידים" מלקוחות ושומרים אצלכם את פרטיהם, או למשל, שולחים להם דוא"ל תפוצתי, או שהנכם נותני שירותים ולפיכך ישנו מידע כלכלי או אישי שונה על הלקוחות.

הרשות להגנת הפרטיות ומערך הסייבר הלאומי, מחזקים את כללי ההגנה על מידע וכל פרטיותם של אזרחי ישראל, גם באופן מניעתי וגם לעת מתקפת סייבר - הם יתערבו, כדי לנסות למזער נזקים של וירוס זדוני, סוס טרויאני, פריצות של האקרים עם אינטרסים שונים ודרישות הכופר שלרוב מגיעות ביחד עם מתקפות הסייבר, ובואתה העת ידרשו מכם תשובות ברורות על הפעולות שביצעתם לאבטחת המידע בעסק שלכם, כפי אתם מחוייבים בחוק.  

לכל ארגון חשוב לשמור על המוניטין שלו כמי שמאורגן היטב ודואג לאבטחת המידע השמור אצלו באופן המירבי והמיטבי שקיים, טכנולוגית ומשפטית.

 

אתם מוזמנים לפנות למשרדנו, כדי שנבחן עבורכם את הרגולציה החלה עליכם, לערוך עבורכם את החוזים הרלוונטיים, את המתווה המשפטי היעיל והבטוח ביותר עבורכם את השינויים הטכנולוגיים ככל ודרושים כאלו ליישם מיידי ו/או תהליכי, הכל כדי להגיע לאבטחת מידע מירבית בעסק, נלווה אתכם לאורך כל הדרך ביעילות, מקצועיות ויסודיות.

Coding
ava klein no pic.jpg
Eng_Hor_black.webp