דיני המשפחה בישראל, עוסקים בהסדרה חוקית של הדרוש גם בחיים וגם לאחר המוות בין בני המשפחה.

 

לעוה"ד חוה קליין, מייסדת המשרד, מומחיות ייחודית בהגנה על זכויות קטינים בישראל ובעולם, כמו גם במרחב הוירטואלי.

הגנה על זכויות הקטינים, מפני שארי בשרם בהליכי משפחה מורכבים מאוד כמו גם במרחב הוירטואלי, הינה עולם תוכן ייחודי רגיש הדורש כישורים רב תחומיים- משפטיים וטכנולוגיים אותם רכשה עוה"ד חוה קליין ושמה הולך לפניה כמומחית בתחום.

 

סכסוכי משפחה נוגעים הן להליכי גירושין (לזוגות נשואים) ולהליכי פירוד בין זוגות (שאינם נשואים), וכוללים: המשמורת וזמני שהות עם הילדים, מזונות ילדים ומדורם (וכל יתר צרכיהם), הפרדה רכושית הכוללת איזון משאבים (זכויות סוציאליות, מוניטין וכיוצ"ב) ופירוק שיתוף (במקרקעין).

תהליך גירושין הוא תהליך ארוך ומסובך שיכול להימשך שנים ארוכות. בשביל מרבית האנשים, התהליך מציף המון חששות: כמה מהרכוש המשותף הם יקבלו? כמה זמן התהליך ייקח? האם הם יקבלו משמורת מלאה או חלקית?  כמה מזונות ישלמו/יקבלו? 

הבחירה שלכם בעו"ד שתלווה את התהליך משמעותית, סגנון ההתנהלות עורכי דין הוא שונה מאחד לשני, והאפשרויות רבות. ובחירתכם מעידה רבות, לא רק טקטית ("מלחמה" או לא), אלא גם על אופייכם ובחירתכם איך אתם מנהלים משברים בחייכם. שכן לצד שמירת זכויותיכם, התנהלות מכבדת ומכובדת היא חלק מכם. 

סכסוכי משפחה קורים גם בין אחים ובני משפחה נוספים, בעסקים משפחתיים ובתוך פתולוגיות משפחתיות של חלוקת רכוש. 

לצערנו סכסוכים משפחתיים קורים גם בין סבים לילדיהם או חתן/כלה, כשלא מאפשרים לסבים לפגוש בנכדיהם או מצרים את הקשר באופן הפוגע באיכותו. 

סכסוכי משפחה בחלקם, מלבד המפורט לעיל כאמור, הם גם סביב ירושות, התנגדויות לצוואות וניהול הליכי ליטיגציה גם באלו. 

משרדנו מייצג גם בהליכים המשפטיים שבבתי המשפט למשפחה ובתי הדין הדתיים, בערעורים, בגישורים ובבוררויות, כמו גם ניהול גישורים ובוררויות בתוך המשרד, כאשר צדדים פונים יחדיו ברצונם להגיע להסכם יסודי ומיטיב לכולם, מבחירה, ולא להליכים משפטיים סבוכים וארוכים.