במשרד עו"ד חוה קליין ושות', ניתנת לארגונים מעטפת של חוות דעת משפטית (LEGAL) וטכנולוגית (DPO), באופן הבוחן את הרגולציה החלה על הארגון, בישראל, באירופה (GDPR)   ובארה"ב.

 

לקוחות המשרד מקבלים מענה מקצועי, משפטי וטכנולוגי, לאחר בחינת נהלי הארגון לאבטחת המידע והגנת הפרטיות, של הלקוחות, העובדים והספקים, בחינת אבטחת המידע באמצעות הטכנולוגיות בחברה ואופן התאמתם לרגולציה החלה על החברה, חוק הגנת הפרטיות בישראל כמו גם במדינות להן הארגונים מספקים שירותים ואשר החוקים שלהם עלולים לחול, כנותני שירותים לתושבי האיחוד האירופאי או ארה"ב.

 

רישום מאגרי מידע – זו חובה החלה על פי החוק לכל מי שאוגר אצלו מידע על פי הפרמטרים הקבועים בחוק ובתקנות, וודאי אם אתם מקבלים "לידים" מלקוחות ושומרים אצלכם את פרטיהם, או למשל, שולחים להם דוא"ל תפוצתי, או שהנכם נותני שירותים ולפיכך ישנו מידע כלכלי או אישי שונה על הלקוחות.

מינוי מנהל אבטחת המידע או מנהל מאגרי המידע- היא חובה החלה בחוק, ואשר יש לבחון אם חלה גם על הארגון שלכם.

הרשות להגנת הפרטיות, מערך הסייבר ושאר הרשויות שהרגולטור מחזק בשנים האחרונות, מחזיקות בכוח שנועד להגן על מידע ופרטיותם של אזרחי ישראל ולא רק הם, גם באופן מניעתי וגם אם חלילה, הותקף האירגון שלכם והם יתערבו, כדי לנסות למזער נזקים במקרה כזה של מתקפת סייבר, וירוס זדוני, סוס טרויאני, פריצות של האקרים עם אינטרסים שונים ודרישות הכופר שלרוב מגיעות ביחד עם מתקפות הסייבר.  

לכל ארגון חשוב לשמור על המוניטין שלו כמי שמאורגן היטב ודואג לאבטחת המידע השמור אצלו באופן המירבי והמיטבי שקיים, טכנולוגית ומשפטית.

 

אתם מוזמנים לפנות למשרדנו, כדי שנבחן עבורכם מה דרוש לארגון שלכם, כדי לעמוד בדרישות הרגולטור לאבטחת מידע מירבית אצלכם, מראש ולא בדיעבד ובידיכם תהיה חוו"ד משפטית בסוגיות של אבטחת המידע ופרטיות.

Coding